Spoštovani,

Vljudno Vas vabimo na okroglo mizo z naslovom KAKO DO USPEŠNOSTI UČENCEV S SPECIFIČNIMI UČNIMI TEŽAVAMI NA NACIONALNIH PREIZKUSIH ZNANJA, ki jo v sredo, 5. oktobra 2016, v Evropskem tednu ozaveščanja javnosti o specifičnih učnih težavah organizirata Pedagoška fakulteta v Ljubljani in Društvo Bravo.

Veseli bomo, če boste vabilo posredovali tudi znancem in strokovnim delavcem na šoli, ki jih ta tema zanima, saj bo okrogla miza odlična priložnost, da skupaj razmislimo o ovirah in možnih rešitvah za večjo uspešnost naših otrok s specifičnimi učnimi težavami na nacionalnih preverjanjih znanja.

Več o dogodku si lahko preberete v vabilu s klikom TUKAJ.

Lep pozdrav,

Milena Košak Babuder

Društvo Bravo

Prosimo Vas, da svojo udeležbo potrdite na e-naslov milena.kosak-babuder@guest.arnes.si, najkasneje do torka, 4. oktobra 2016.


(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost