Vljudno Vas vabimo na srečanje podružnice društva BRAVO Štajerska, ki bo v četrtek, 20.4. 2017 ob 17.00 uri v Svetovalnem centru Maribor, Lavričeva ul. 5.

Vabimo vas na predavanje o Skotopičnem sindromu, ki nam ga bosta predstavili ga. Veronika Križaj in ga. Maruša Pretnar.

Pri skotopičnem sindromu gre za motnjo vizualnega zaznavanja. Zaradi težav pri procesiranju informacij v možganih oseba vidi popačeno sliko, s tem pa se lahko pojavljajo težave pri branju in ostalih šolskih veščinah, na področju pozornosti in koncentracije ter vedenja.

Veronika Križaj, pedagoginja, ter Maruša Pretnar, specialna pedagoginja, že 10 let delata na osnovni šoli z učenci z učnimi težavami. V lanskem letu sta se usposobili za diagnosticiranje skotopičnega sindroma. S pomočjo izbranih barvnih folij sta pomagali že kar nekaj učencem.

Vabljeni v čim večjem številu!
Društvo BRAVO Štajerska


(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost