Vabimo vas k soustvarjanju 27. številke našega glasila Bilten, ki bo izšel ob koncu leta. Prispele prispevke bom objavili v že uveljavljenih rubrikah:

  • Raziskovalni in teoretični prispevki,
  • Strokovno praktični prispevki,
  • Življenjske zgodbe in izkušnje ter
  • Kotiček idej za uspešnejše učenje.

Zato so dobrodošli prispevki o domačih raziskovalnih dosežkih ter strokovno praktični prispevki z idejami dobre poučevalne prakse pri delu z otroki in mladostniki s specifičnimi učnimi težavami šolskih strokovnih delavcev. Zelo veseli pa bomo tudi prispevkov staršev in oseb s specifičnimi učnimi težavami, ki s svojimi opisanimi izkušnjami in življenjskimi zgodbami vsakič še dodatno obogatijo naše glasilo.

V upanju, da se boste odzvali našemu vabilu, vas lepo pozdravljamo!

Za uredniški odbor: Milena Košak Babuder

Prispevke nam pošljite najkasneje do 8. 12. 2017 na e-naslov: drustvo.bravo@guest.arnes.si. Zapisi naj bodo v wordu, vse fotografije, slike in grafe, ki jih boste predstavili v vašem prispevku, pošljite tudi v jpg formatu.


(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost