Podružnica BRAVO Pomurje vabi na predavanje z naslovom: SPRETNOSTI IZDELOVANJA ZAPISKOV

Predavanje bo v torek, 6. 11. 2018, ob 16.30 uri v jedilnici Osnovne šole IV Murska Sobota.

 Predavala bo specialna in rehabilitacijska pedagoginja Nina Lazarević.

Predavateljica bo v uvodu predstavila spretnosti, ki so potrebne za izdelavo zapiskov, nato pa natančneje opisala, kako lahko učitelj, preko poučevanja različnih tehnik izdelovanja zapiskov in dobre poučevalne prakse, nudi pomoč in podporo učencem pri izdelavi zapiskov med poukom. Povedala bo, kakšna je vloga učencev pri izdelovanju zapiskov in kako lahko učenci svoje zapiske uporabijo pri učenju. Udeležencem predavanja bo ob zaključku predstavila glavne korake treninga izdelovanja zapiskov, ki ga lahko učitelji vključijo v svoje poučevanje.

Vabljeni učenci 7., 8. in 9. razreda, starši, učitelji, drugi strokovni delavci in vsi zainteresirani.

Udeležba na predavanju je brezplačna.

Za BRAVO Pomurje Sandra Kolarič


(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost