V poletnih mesecih bomo izdali 34. številko našega glasila Bilten. Prispele prispevke, ki jih bodo zagotovo obarvale tudi razmere, v katerih smo se znašli zaradi pandemije korona virusa, bomo objavili v že uveljavljenih rubrikah:

  • Raziskovalni in teoretični prispevki,
  • Strokovno praktični prispevki,
  • Življenjske zgodbe in izkušnje ter
  • Kotiček idej za uspešnejše učenje.

Dobrodošli so prispevki o domačih raziskovalnih dosežkih ter strokovno praktični prispevki z idejami dobre poučevalne prakse pri delu z otroki in mladostniki s SUT šolskih strokovnih delavcev tudi pri poučevanju na daljavo. Zelo veseli pa bomo prispevkov staršev in oseb s SUT, o njihovi izkušnji učenja na daljavo ter izzivih, s katerimi so se srečevale v preteklosti in danes.

V upanju, da se boste odzvali našemu vabilu, vas lepo pozdravljamo!

Prispevke nam pošljite najkasneje do 2. 7. 2021 na e-naslov: drustvo.bravo@guest.arnes.si. Zapisi naj bodo v Wordu, vse fotografije, slike in grafe, ki jih boste predstavili v vašem prispevku, pošljite tudi v jpg formatu.

Milena Košak Babuder


(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost