ADHD – Ali deklice hitijo drugače? (K. Kesič Dimic)

adhd_deklice_knjiga

Avtorica: Katarina Kesič Dimic, prof. SRP

V knjigi avtorica Katarina Kesič Dimic na prijeten in pregleden način odkriva vrzel v poznavanju razvojno-nevrološke motnje ADHD pri deklicah in preplete strokovno-teoretične vsebine z utrinki iz njihovih življenjskih zgodb.

Knjiga olajša učiteljem in staršem sobivanje z “drugačnimi” deklicami, saj ponuja jasne smernice in konkretna navodila učiteljem in staršem, kako premostiti omejitve “drugačnosti” in spodbuditi skrite zaklade.

Rdeča nit knjige je pomen razumevanja in sprejemanja “drugačnosti” deklic z motnjo ADHD, ki ob ustrezni strokovni pomoči učiteljev in srčni spodbudi staršev dobijo možnost razviti svoje potenciale. Obratno z nalepko neustreznosti pa se deklice zagrenijo s slabo samopodobo in posledičnimi učnimi, čustvenimi in vedenjskimi motnjami.

Cena: 9,00 EUR (za člane 8,00 EUR) Knjiga trenutno NI DOBAVLJIVA.

(Skupno 1.788 obiskov, današnjih obiskov: 1)