Spoštovani obiskovalci!

Pred kratkim smo na nekaterih spletnih mestih naleteli na prispevke, ki jih objavljamo v društvu Bravo. Prispevki so bili z našega spletnega mesta preneseni in objavljeni brez dovoljenja in navedbe Društva Bravo.

Z namenom prepoznavnosti društva smo prispevke opremili z oznakami o pripadnosti prispevkov društvu. Avtorji prispevkov so pravico objave dali Društvu Bravo, na drugih spletnih mestih pa so vsebine lahko objavljene izključno z dovoljenjem avtorjev oziroma Društva Bravo.

Veseli smo, da se znanje deli in razširja, vendar si ob tem želimo, da prispevki izhajajo iz Društva. Zato prosimo, da ob morebitnem deljenju gradiv, objavljenih v okviru spletnega mesta, objavite tudi, da je gradivo dostopno oz. pridobljeno na spletnem mestu Društva Bravo (www.drustvo-bravo.si).

Hvala za razumevanje.

Share on FacebookEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Print this page

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost