Vabimo vas na predavanje z naslovom POMOČ UČENCEM Z UČNIMI TEŽAVAMI PRI MATEMATIKI v torek, 14. 3. 2017, ob 16. uri v prostorih Osnovne šole IV Murska Sobota.

Predavala bo mag. Mihaela Mataič Šalamun, defektologinja na OŠ Beltinci, avtorica člankov s področja učnih težav in aktivna članica Društva Bravo Pomurje.

Predavateljica bo predstavila težave učencev pri učenju matematike, strategije obravnave in skupinsko pomoč, kot učinkovito obliko nudenja pomoči učencem z učnimi težavami pri matematiki.

Vabljeni starši, učitelji, drugi strokovni delavci šol in vsi, ki vas tema zanima.

Za društvo BRAVO
Nina Orgolič Štuhec