Podružnica BRAVO Pomurje vabi na predavanje z naslovom Kako lahko starši pomagamo otroku s SUT (specifičnimi učnimi težavami) preživeti osnovno šolo.

Predavanje bo v četrtek, 15. 2. 2018, ob 17.30 uri, v jedilnici Osnovne šole IV Murska Sobota.

Predavali bosta Mateja Zupančič in Sabina Kavšek, učiteljici v osnovni šoli in hkrati mami otrok s specifičnimi učnimi težavami z večletnimi izkušnjami pri delu z učenci s specifičnimi učnimi težavami. Predavateljici bosta predstavili načine pomoči otrokom z učnimi težavami pri različnih predmetih, delili praktične nasvete in se dotaknili načinov dviga motivacije za učenje. Izpostavili bosta, kako se z manj truda učiti bolj učinkovito. Z udeleženci predavanja bosta delili svoje izkušnje in svetovali.

Vabljeni starši, učitelji, drugi strokovni delavci in vsi zainteresirani. Udeležba na predavanju je brezplačna.

Za BRAVO Pomurje

Sandra Kolarič


(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost