Vabimo vas na srečanje podružnice društva BRAVO ŠTAJERSKA v četrtek, 4. aprila 2019 ob 17.30 uri v Svetovalnem centru Maribor, Lavričeva ul. 5.

Vsebina tega srečanja bo UČITELJSKI VEČER z naslovom SPECIFIČNE UČNE TEŽAVE – SOPOJAVLJANJE TEŽAV IN MOŽNOSTI ZA URESNIČEVANJE POZITIVNIH IZIDOV  – nekaj poudarkov s konference

V septembru 2018 je v Ljubljani v organizaciji Društva Bravo potekala že 5. mednarodna konferenca o specifičnih učnih težavah, ki je kot osrednjo temo tokrat postavila sopojavljanje težav. Številni domači in tuji predavatelji so predstavili različne teoretične in praktične teme. Na učiteljskem večeru bomo predstavili nekaj najodmevnejših in zanimivih vsebin po izboru psihologinje in specialne pedagoginje iz Svetovalnega centra Maribor. Teme bomo povezali z opažanjem aktualnega dogajanja v praksi naših šol.

Učiteljski večer bosta vodili Suzana Padežanin Lavuger, univ. dipl. psihologinja, in mag. Alenka Zupančič Danko, prof. defektologije iz Svetovalnega centra Maribor.


(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost