Na Osnovni šoli IV. Murska Sobota so izdali brošuro – priročnik v pomoč izvajalcem prostočasnih dejavnosti za delo z otroki s posebnimi potrebami – z naslovom Na pomoč.

Iz brošure: “Brošura je namenjena izvajalcem prostočasnih dejavnosti, kot so športni trenerji, glasbeni učitelji, zborovodje, vodje tabornikov in skavtov, mentorjem gasilske mladine ter vsem, ki delajo z otroki in mladino na športnem, kulturnem in turističnem področju.”

Brošuro si lahko ogledate na spletni strani Osnovne šole IV Murska Sobota: http://www.os4ms.si/index.php/dokumenti-sola/54-uncategorised/656-na-pomoc, povezavo pa smo dodali tudi na našo podstran Gradiva za strokovne delavce.

Menimo, da bo brošura koristen pripomoček vsem mentorjem prostočasnih dejavnosti pri uspešnejšemu vključevanju otrok s posebnimi potrebami v skupine. Vabljeni k branju brošure!

 


(Skupno 429 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost