Spoštovani! Glede na okoliščine, v katerih smo se znašli zaradi širjenja koronavirusa, za nedoločen čas prestavljamo obljubljeno predavanje dr. Marka Kalana Kako lahko pomagam, če ima otrok specifične učne težave. Poiskali bomo nadomestni termin, saj si želimo, da bi se predavanja udeležilo čim več ljudi. Lepo vas prosim, da o odpovedi dogodka obvestite vse, katerim ste obvestilo o predavanju posredovali naprej, da ne bodo v četrtek hodili zaman. Bodite zdravi in pazite nase. Lepo vas pozdravljam, Ksenija Funa, CKSG Portorož

Vabimo vas na predavanje Podružnice Bravo Obale in Krasa: Kako lahko pomagam, če ima otrok specifične učne težave?

Predaval bo dr. Marko Kalan.

Srečanje bo v četrtek, 12. marca 2020, ob 17.00, v prostorih INFO CENTRA v nekdanjem skladišču MONFORT, Obala 8, Portorož.

Svoje udeležbe ni treba potrditi, le pridite. Prijazno vabljeni.

mag. Marko Strle

Share on FacebookEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Print this page

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost