Spoštovani, spodnji dogodek je ODPOVEDAN. Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Pridružite se nam pri poslušanju pravljice Šivilja in škarjice, na način gledališča kamišibaj. Po pravljici bomo sami vzeli v roke čarobne škarjice in rezali, krojili, šivali, lepili, izdelli kolaže iz starih majic, nogavic, kavbojk …

Čas trajanja 90 minut. Za člane društva je delavnica brezplačna. Delavnico izvajamo v sodelovanju s Hišo otrok in umetnosti.

Kraj in datum delavnice: HIŠA OTROK IN UMETNOSTI, Komenskega 7, Ljubljana, petek, 16. oktober 2020, ob 17. uri.

Delavnica je namenjena otrokom društva Bravo in njihovim prijateljem. V varnem okolju in v sproščenem vzdušju želimo omogočiti in vzpodbuditi otroke, da sodelujejo, se predstavijo, ustvarjajo in se kljub svoji posebnosti čutijo, da jih skupina podpira in sprejema.

Program vodijo: Tatjana Grabrijan in Marina Hrovatin (Hiša otrok in umetnosti), Polona Ješelnik (Bravo).

Prijave na naslovu https://www.hisaotrok.si/dogodek/sivilja-in-skarjice-2/


(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost