Predavanje je bilo prestavljeno na splet: kliknite tukaj za podrobnosti.

Podružnica BRAVO Pomurje vabi na predavanje z delavnico z naslovom: Učenje branja in KOBI

Predavanje z delavnico bo v četrtek, 15. 9. 2022, ob 16.30 v predavalnici P11 Ekonomske šole Murska Sobota.

Z vami bo Ursula Lavrenčič – vodja projekta KOBI. Ursula je magistra oblikovanja, specializirana za učne pripomočke za poučevanje branja, ki jo je do problema opismenjevanja privedla osebna izkušnja otroka z disleksijo.

Predavateljica bo predstavila izzive pri učenju branja in kako si lahko pomagamo z aplikacijo KOBI. Vabljeni, da s seboj prinesete svojo elektronsko napravo (Androidno tablico ali mobilni telefon), na kateri boste preizkusili aplikacijo.

Udeleženci boste prejeli kodo za enomesečno brezplačno uporabo aplikacije.

Vabljeni starši, učitelji, drugi strokovni delavci in vsi zainteresirani.

Udeležba na dogodku je brezplačna.

Za BRAVO Pomurje

Sandra Kolarič


(Skupno 168 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost