Vabimo vas na predavanje Podružnice Bravo Obale in Krasa z naslovom ABC individualiziranih programov in aktivna vloga staršev pri njegovemu uresničevanju. Srečanje bo v torek, 13. decembra 2016, ob 17.00, v telovadnici CKSG Portorož.

Učinkovito uresničevanje individualiziranih programov (v nadaljevanju IP) je eden pomembnih dejavnikov za spodbujanje optimalnega razvoja otrok s posebnimi potrebami.

Kakšni so vloga, namen in cilji IP? Katere so ključne vsebine? Kdo in kako naj bi sodeloval pri oblikovanju in uresničevanju? Kakšna je vloga staršev in otroka?

Predavanje z vašo aktivno soudeležbo, kjer bomo skušali poiskati odgovore na zastavljena vprašanja in tudi kašne pogoste izzive v praksi, bom izvedla dr. Suzana Pulec Lah s Pedagoške fakultete v Ljubljani.

Veselim se srečanja z vami in posebej toplo vabim na srečanje vse starše otrok!

Suzana Pulec Lah

 

Svoje udeležbe ni treba potrditi, le pridite.

Prijazno vabljeni.

Za društvo BRAVO,

mag. Marko Strle, l.r.


(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost