Včlanitev in e-novice

Za včlanitev v društvo je potrebno izpolniti pristopno izjavo: kliknite tukaj za prenos.

Članarino lahko poravnate z izpolnitivjo UPN obrazca na naslednji način:

upn_bravo

Prijava na prejemanje e-novic

Vsem obiskovalcem naših spletnih strani omogočamo dostavo novic Društva Bravo v elektronske nabiralnike takoj, ko jih objavimo na spletnih straneh. V ta namen uporabljamo tehnologijo novičarskih skupin Google Groups.

Če se želite prijaviti, pošljite na naslov drustvo-bravo+subscribe@googlegroups.com e-pošto z e-naslova, na katerega želite prejemati novice. Prejeli boste povratno sporočilo z navodili za dokončanje prijave. Za optimalno sodelovanje v novičarskem sistemu Google Groups priporočamo, da uporabite Googlov račun.

Od trenutka potrditve naprej boste prejemali novice društva. Če se od novic želite odjaviti, z izbranega elektronskega naslova pošljite prazno sporočilo na drustvo-bravo-unsubscribe@googlegroups.com. Za vsa vprašanja in nasvete smo na voljo na e-naslovu administrator@drustvo-bravo.si