dohodnina_pasica

Spoštovani obiskovalci, ob zaključku leta vas želimo opozoriti na možnost vaše dobrodelne geste, ki bo omogočila boljše delovanje društva, za vas pa ne predstavlja nobene finančne obveznosti.

Delovanje društva Bravo je povezano z denarnimi sredstvi, ki jih nikoli ni dovolj. Osnovni vir sredstev so članarine, ki jih plačujejo člani društva, prav vsi pa nam lahko pomagate z namenitvijo dela dohodnine, kar omogoča 142. člen Zakona o dohodnini. V kolikor se za to ne odločite, 0,5% vaše dohodnine roma v proračun Republike Slovenije.

0,5% vaše dohodnine nam za delovanje lahko namenite na dva načina:

  1. Na spletnem portalu eDavki izpolnite obrazec; društvo Bravo ima davčno številko 79106986 ali
  2. Natisnete obrazec – Zahtevo za namenitev dela dohodnine za donacije (PDF Obrazec za donacijo društvu Bravo), izpolnite s svojimi podatki in izpolnjen obrazec oddate ali pošljete na enega od davčnih uradov (seznam TUKAJ).

V društvu se vam za donacijo že vnaprej zahvaljujemo, z njo boste pripomogli k še obsežnejšemu in kvalitetnejšemu delovanju društva.

Obenem vam želimo miren in praznično obarvan december!


(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost