Spoštovane članice in člani društva Bravo,

vabimo vas na občni zbor društva, ki bo v sredo, 15. marca 2017, ob 18. uri v Svetovalnem centru, Gotska 18, Ljubljana.

Dnevni red:

1. Izvolitev organov občnega zbora (delovnega predsedstva z zapisnikarjem in dvema overovateljema.
  2. Razprava o potrebi po uveljavljanju prilagoditev za učence in dijake, ki tekmujejo na različnih republiških in društvenih tekmovanjih.
  3. Razprava o možnosti članstva ustanov.
  4. Predstavitev poročila društva in finančnega poročila za leto 2016 (gradivo je objavljeno na spletni strani Društva Bravo).
  5. Predstavitev načrta dela in finančnega načrta društva za leto 2017 (gradivo je objavljeno na spletni strani Društva Bravo).
  6. Razno.

Srečanje bodo s svojimi zanimivimi življenjskimi zgodbami popestrile tri odrasle osebe, ki so uspešne v službah, a so se v času šolanja in se občasno še danes, spopadajo z disleksijo in diskalkulijo. Razgovor bo vodil dr. Marko Kalan.

Obenem na spletni strani “Letna poročila” objavljamo Poročilo o delovanju društva v letu 2016 in načrti za leto 2017. Vabljeni k branju.