Ob kocu šolskega leta bomo izdali 26. številko našega glasila Bilten. Prispele prispevke bom objavili v že uveljavljenih rubrikah: Raziskovalni in teoretični prispevki, Strokovno praktični prispevki, Življenjske zgodbe in izkušnje ter Kotiček idej za uspešnejše učenje. Zato so dobrodošli prispevki o domačih raziskovalnih dosežkih ter strokovno praktični prispevki z idejami dobre poučevalne prakse pri delu z otroki in mladostniki s specifičnimi učnimi težavami šolskih strokovnih delavcev. Zelo veseli pa bomo tudi prispevkov staršev in oseb s specifičnimi učnimi težavami, ki s svojimi opisanimi izkušnjami in življenjskimi zgodbami vsakič še dodatno obogatijo naše glasilo.

V upanju, da se boste odzvali našemu vabilu, vas lepo pozdravljamo!

Za uredniški odbor: Dr. Milena Košak Babuder

Prispevke nam pošljite najkasneje do 5.6. 2017 na e-naslov: drustvo.bravo@guest.arnes.si. Zapisi naj bodo v Wordu, vse fotografije, slike in grafe, ki jih boste predstavili v vašem prispevku pošljite tudi v jpg formatu.

Ob tej priložnosti na spletu objavljamo 22. številko Bitlena, ki si jo lahko ogledate s klikom TUKAJ.


(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost