Bravo Štajerska vas vabi na predavanje KAKO STARŠI POMAGAMO OTROKU PRI UČENJU ? 

Predavateljica: ga. Dušica Kunaver

Kdaj? Torek, 28.11. 2017 ob 17.00 uri

Kje? Svetovalni center Maribor, Lavričeva ul. 5

Danes ni več čas  za »poučevanje« v klasičnem pomenu te besede. Računalnik je premagal človekove možgane kot »skladišče znanja«, zato  moramo  usposobiti učenca za sprejemanje, poenostavljanje, obvladovanje  in uporabo znanja. Ob vsem tem pa je nadvse pomembna vzgoja k  človeškim vrednotam, k delavnosti, in tudi k lepemu vedenju.

Predavala nam bo ga. Dušica Kunaver, profesorica angleščine in ruščine, pisateljica, predavateljica, zbiralka ljudske dediščine, publicistika, prejemnica priznanja Zavoda za šolstvo in Andragoškega centra ter prejemnica najvišje republiške nagrade na področju šolstva za življenjsko delo.

Vabljeni v čim večjem številu!

Društvo BRAVO Štajerska

 


(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost