Pomlad je čas, da nadaljujemo z ogledom mesta Ljubljane.

Ponovno nam je sodelovanje ponudil g. Janko Rožič, arhitekt, urbanist, esejist, predavatelj in človek, ki povezuje modrosti preteklih stoletij in sodobna dognanja, o pomenu arhitekture za zdravje človeka.

Orientacija v mestu, v prostoru je zelo pomembna, saj nam pomaga pri gibanju skozi mesto. Kaj so o tem vedeli arhitekti Plečnik, Fabjani, Ravnikar in drugi stari mojstri? Oblikovanje mestnih trgov, križišč, ulic pa skriva še veliko več. S pomočjo oblikovanja spominskih vzorcev v prostoru se lahko naučimo poiskati načine, kako si pomagamo pri oblikovanju spominskih vzorcev tudi v vsakdanjem življenju.

Sprehod začnemo na Prešernovem trgu v torek, 24. aprila ob 17.uri.

Vabljeni člani društva, prijatelji …

Zaradi lažje organizacije prosimo, da potrdite udeležbo z vpisom v evidenčno prijavnico.

ekipa BravoMi


(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost