Ponovno vabljeni na ogled Ljubljane 8. maja ob 16.30.uri!
Z g. Jankom Rožičem, arhitektom, urbanistom, esejistom in predavateljem se bomo podali po ljubljanskih ulicah.

Orientacija v mestu, v prostoru je zelo pomembna, saj nam pomaga pri gibanju skozi mesto. Kaj so o tem vedeli arhitekti Plečnik, Fabjani, Ravnikar in drugi stari mojstri? Oblikovanje mestnih trgov, križišč, ulic pa skriva še veliko več. S pomočjo oblikovanja spominskih vzorcev v prostoru se lahko naučimo poiskati načine, kako si pomagamo pri oblikovanju spominskih vzorcev tudi v vsakdanjem življenju.
Sprehod začnemo na Prešernovem trgu v torek, 8.maja, ob 16.30.uri.
Vabljeni člani društva, prijatelji …
Zaradi lažje organizacije prosimo, da potrdite udeležbo z vpisom v evidenčno prijavnico: KLIK
ekipa BravoMi

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost