Poznate otroke in jih vabilo še ni doseglo? Posredujte ga njihovim staršem, prijateljem, babicam, dedkom. Sobotno dopoldne ob druženju s prijatelji, obisk centra mesta in obisk Art centra (za stavbo TV Slovenije) je lahko tudi lep sobotni izlet.
ŠIVILJA IN ŠKARJICE – ustvarjalna delavnica za otroke

HIŠA OTROK IN UMETNOSTI, Komenskega 7, sobota, 25. januar 2020, 10.00 – 11.30

Pridružite se nam pri poslušanju pravljice Šivilja in škarjice, na način gledališča kamišibaj. Po pravljici bomo sami vzeli v roke čarobne škarjice in rezali, krojili, šivali, lepili, izdelali kolaže iz starih majic, nogavic, kavbojk … Za otroke 6+.  Čas trajanja 90 minut. Za člane društva je delavnica brezplačna. Delavnico izvajamo v sodelovanju s Hišo otrok in umetnosti.

Delavnica je namenjena otrokom društva Bravo in njihovim prijateljem. V varnem okolju in v sproščenem vzdušju želimo omogočiti in vzpodbuditi otroke, da sodelujejo, se predstavijo, ustvarjajo in se kljub svoji posebnosti čutijo, da jih skupina podpira in sprejema.

Program vodijo: Tatjana Grabrijan in Marina Hrovatin (Hiša otrok in umetnosti), Polona Ješelnik (Bravo).

Prijave na https://forms.gle/qZjh9W7zhxPrYLff8 ali prek obrazca:


(Skupno 211 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost