Za predavanje Prilagajanje ocenjevanja učencem z učnimi težavami med teorijo in prakso, ki bo v torek, 21. januarja ob 18. uri v prostorih Trubarjeve hiše in literature, vlada veliko zanimanje. Kot organizatorji smo se odziva resnično zelo razveselili.

Žal pa moramo vsem, ki ste se še želeli prijaviti sporočiti, da novih prijav zaradi prostorske omejitve ne moremo več sprejemati.

Hvala vsem za razumevanje.

BravoMI


Alen Kofol, specialni in rehabilitacijski pedagog, predstavnik predstavniškega telesa  Evropske Agencije za izobraževanje oseb s posebnimi potrebami in inkluzivno izobraževanje

Vabljeni na predavanje in pogovor v torek, 21. januarja 2020, ob 18. uri v Trubarjevo hišo literature.

Organizator: sekcija BravoMI, v  sodelovanju z društvom Bravo in Trubarjevo hišo literature

V okviru predavanja bo predavatelj predstavil problematiko prilagajanja ocenjevanja znanja učencem z učnimi težavami ter nakazal nekaj možnih rešitev prilagajanja ocenjevanja znanja učencem z učnimi težavami v okviru veljavne zakonodaje. Pripravite vprašanja, čas bo za pogovor in izmenjavo mnenj.

 


(Skupno 476 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost