Vabimo Vas na predavanje in pogovor z Natalijo Obadič z naslovom »Motnja pozornosti in življenje v družini z njo«.

Srečanje bo potekalo v sredo, 4. 3. 2020, ob 17.30 uri v gorenjski podružnici društva Bravo, v Osnovni šoli Žirovnica, Zabreznica 4, 4274 Žirovnica, v učilnici angleščine v I. nadstropju.

Natalija Obadič prihaja iz Škofje Loke. Z možem imata štiri osnovnošolske otroke. Diagnoza ADD pri najmlajšem otroku, je njihovo življenje zelo spremenila. Prej je bila 20 let vzgojiteljica v vrtcu, soočanje družine z drugačnim načinom in pristopanjem do najmlajšega med njimi, pa  je preraslo v odločitev, da je družina pomembnejša in potrebuje vso ljubezen in energijo. Zato je zamenjala poklic in delo.

Izkušnje dela v vrtcu in s svojim otrokom z ADD, so postale pomembne za sobivanje družine v harmoniji. Svojo – njihovo zgodbo je pripravljena deliti prav z razlogom, da bi lahko komurkoli olajšala težko pot, katero prehajajo tudi sami.

Prosimo vas, da informacije posredujete naprej tudi tistim, ki niso člani društva Bravo in bi jih tema zanimala. Predavanje je brezplačno.

Lepo vabljeni v čim večjem številu!

BraVo Gorenjska


(Skupno 249 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost