Spoštovani, v teh tednih, ko ste učenci in starši na domovih sami za učnimi gradivi, se kaj rado zgodi, da potrebujemo poleg gradiv, ki jih pripravljajo učitelji, tudi dodatne vaje ali gradiva za razlago, ponavljanje in utrjevanje znanja. Matematiko se mnogo lažje in bolje učimo z zanimivimi nalogami. Pred vami je nekaj  povezav do različnih zanimivih vaj za učenje matematičnih vsebin. Naj bo učenje matematike otroku v veselje, zato naj dodatne vaje rešuje  krajši čas.

Povezava do igre Hitrostna poštevanka, ki je pripravljena za tiskanje in vsebuje tudi navodila za igranje:

Spodnje 3 povezave vodijo do zbirk matematičnih iger in interaktivnih vaj. Zbirke so  obsežne in zato uporabne za  učence  različnih starosti:

Pa še nekaj interaktivnih vaj in iger v angleščini. Ker so vezane na matematiko, so uporabne tudi za številne slovensko govoreče otroke:

Na sledečih spletnih straneh so učni in drugi listi:

 

Nekaj dodatnih virov, kjer lahko najdete gradiva za učenje:


(Skupno 2.376 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost