Spoštovani,

vse učiteljice in učitelje, ki poučujete v osnovni in srednji šoli vabimo  k sodelovanje v raziskavi o tem, kako ste kot osnovnošolski in srednješolski učitelji doživljali izredno stanje zaradi koronavirusa. Kot raziskovalna skupina, ki raziskuje procese učenja in poučevanja, smo trdno prepričani, da so mnenja učiteljev ključnega pomena za izboljševanje metodike poučevanja na daljavo v prihodnosti.

Prosili bi Vas, da nam posredujete svoja mnenja in občutenja glede poučevanja, učenja in glede sprememb, ki jih je pouk doživel v teh mesecih. Ni pravilnih in napačnih odgovorov, zato ste popolnoma svobodni pri izražanju svojega osebnega mnenja.

Anketo je dostopna na povezavi: https://forms.gle/FYtwypaeyaFR1m5D7

Zahvaljujemo se Vam za Vaše sodelovanje!

Dr. Maria Chiara Passolunghi in Dr. Sandra Pellizoni, Univerza v Trstu (Italija)

Dr. Milena Košak Babuder in Dr. Marija Kavkler, Univerza v Ljubljani (Slovenia)


(Skupno 279 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost