V času pandemije koronavirusa je učenje na daljavo predstavljalo precejšnjo spremembo za vse učence in dijake. V Društvu Bravo smo prepričani, da so imele te spremembe še večji vpliv na učence in dijake, ki imajo odločbo zaradi PPPU (disleksija, diskalkulija, dispraksija, ADHD …). Radi bi izvedeli, kakšne so izkušnje učencev in dijakov ob učenju na daljavo, da bi lahko svetovali odgovornim načrtovanje čim bolj ustreznih načinov pomoči, če se ponovi podobna situacija.

Prosimo mladostnike za reševanje vprašalnika in starše, da motivirajo svoje mladostnike za reševanje vprašalnika. Vprašalnik Učenje na daljavo (Covid-19) – Vprašalnik za učence in dijake z odločbo zaradi PPPU je namenjen učencem 7., 8. in 9. razreda osnovne šole ter dijakom z odločbo zaradi primanjkljajev na posameznih področjih učenja (PPPU). Skrbno bomo varovali zbrane podatke in zagotavljali anonimnost reševalcev ankete. Rezultate bomo objavili tudi v društvenem glasilu bilten.

Anketa je dostopna na povezavi https://www.1ka.si/a/296827.

Želimo vam uspešen in prijeten začetek novega šolskega leta.

Z lepimi pozdravi,

Marija Kavkler, Milena Košak Babuder in Karmen Javornik


(Skupno 387 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost