V Društvu Bravo smo se odločili, da bomo v namen ozaveščanja šolske javnosti učence in dijake s težjimi specifičnimi učnimi težavami oziroma primanjkljaji na posameznih področjih učenja (PPPU) v anketi povprašali, kako so doživljali učenje na daljavo v času pandemije COVID-19. Učenci in dijaki so v anketi ocenili stanje, v katerem so se znašli, posredovali pomembne informacije o svojem učenju in počutju v tem obdobju, pohvalili pa so tudi vse tiste, ki so jim pomagali v kritičnih trenutkih. Ker v javnosti redko slišimo glas učencev s PPPU, člani Društva Bravo želimo starše, šolske strokovne delavce osnovnih in srednjih šol ter vse druge zainteresirane seznaniti z njihovimi odgovori.

Ob svetovnem dnevu ozaveščanja javnosti o disleksiji objavljamo rezultate ankete, ki so dostopni na spodnji povezavi:

Rezultati ankete mladostnikov s PPPU

(Skupno 315 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost