Spoštovani starši!

Društvo Bravo v sodelovanju z doktorsko študentko Pedagoške fakultete v Ljubljani, Janjo Košir, prijazno vabi na poletno brezplačno učenje začetnega slepega desetprstnega tipkanja za učence z disleksijo, ki so v letošnjem šolskem letu obiskovali sedmi ali osmi razred.

S sodelovanjem omogočite vašemu otroku, da spozna osnove načina učenja veščine tipkanja in pomagate razvijati strokovno in raziskovalno znanje za podporo otrokom z disleksijo pri učenju tipkanja.

Učenje tipkanja je načrtovano tako, da bodo vsi sodelujoči učenci, z nekaj začetnimi vajami na osnovni vrstici tipkovnice (ne gre z usvajanje uporabe celote tipkovnice), spoznali način učenja slepega desetprstnega tipkanja. S tem znanjem bodo z nekaj spodbude lahko z učenjem nadaljevali v domačem okolju.

Učenje tipkanja traja dva tednavsak teden trikrat tedensko na Pedagoški fakulteti v Ljubljani (vsakič po 140 minut) in dvakrat tedensko na daljavo, od doma (skupinska srečanja preko Zoom, ki bodo trajala vsakič po 60-70 minut). Načrtovani so trije termini izvedbe:

1. TERMIN: 28. 6. – 9. 7. 2021
2. TERMIN: 12. – 23. 7. 2021
3. TERMIN: 9. – 20. 8. 2021

V vsakem terminu bo učenje potekalo v treh mogočih časovnih terminih: 8.30 – 11.00, 11.30 – 14.00 in 15.30 – 18.00.

Podrobnejše informacije in obrazec za prijavo najdete na spletni stranj: https://janjakosir.wordpress.com/

Spremljate nas lahko tudi na FB straneh: Učenje tipkanja.

Lepo vas pozdravljamo in se veselimo sodelovanja z vami in z vašimi otroki.


(Skupno 948 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost