Drage članice in člani društva Bravo,

Zaradi premajhnega števila prispelih prispevkov za poletno številko Bilten Bravo smo se odločili, da bomo ob novem letu objavili dvojno številko Biltena. Ob tej priložnosti vas vabimo, da nam posredujete prispevke na temo specifičnih učnih težav, ki jih bomo z veseljem objavili v zimski številki.

S poletno številko Biltena Bravo smo vam vedno poslali tudi položnico za plačilo članarine. Vabimo vas, da članarino poravnate v poletnih mesecih, saj nam bo v pomoč pri plačilu stroškov, povezanih z mednarodno konferenco, ki jo društvo Bravo organizira konec meseca septembra.

Letna članarina (ki že vrsto let ostaja enaka) znaša 25 EUR za posameznike (str. delavce in starše) oz. 5 EUR za študente.

Dodatne informacije o članarini in navodila za izpolnjevanje položnice si lahko preberete na strani Včlanitev in e-novice


(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost