V poletnih mesecih bomo izdali 38. številko našega glasila Bilten.

Prispele prispevke bomo objavili v že uveljavljenih rubrikah:

  • Raziskovalni in teoretični prispevki,
  • Strokovno praktični prispevki,
  • Življenjske zgodbe in izkušnje ter
  • Kotiček idej za uspešnejše učenje.

Dobrodošli so prispevki o domačih raziskovalnih dosežkih ter strokovno praktični prispevki z idejami dobre poučevalne prakse pri delu z otroki in mladostniki s SUT šolskih strokovnih delavcev tudi pri poučevanju na daljavo. Zelo veseli pa bomo prispevkov staršev in oseb s SUT, o njihovi izkušnji ter izzivih, s katerimi so se srečevale v preteklosti in danes.

V upanju, da se boste odzvali našemu vabilu, vas lepo pozdravljamo!

Za uredniški odbor:
Dr. Milena Košak Babuder

Prispevke nam pošljite najkasneje do 1.7. 2023 na e-naslov: drustvo.bravo@guest.arnes.si. Zapisi naj bodo v Wordu, vse fotografije, slike in grafe, ki jih boste predstavili v vašem prispevku, pošljite tudi v jpg formatu.


(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost