Bravo Obala in Kras ter Center za komunikacijo, sluh in govor Portorož vabita na zadnje predavanje v tem šolskem letu: Vpliv senzorne integracije na razvoj in učenje. Predavanje bo v četrtek, 18. 5. 2023 ob 17.00 v telovadnici CKSG Portorož (Sončna pot 14 a, Portorož). Trajalo bo dve uri.

Predavala bo mag. Nataša Vanček. Predavateljica je montesorri pedagoginja, certificirana trenerka za disleksijo in diskalkulijo, presojevalka skotopičnega sindroma po metodi Irlen in nosilka certifikata za uporabo senzorne integracije po Ayres v pedagoške namene. Dela v osnovnem šolstvu in v zasebni praksi.

Ključne točke predavanja:

  1. senzorna integracija
  2. vpliv zaznavnih sistemov na razvoj in učenje
  3. prilagajanja učnega okolja in učnega procesa na osnovi senzorne integracije

Udeležba je brezplačna. Obvezna prijava na elektronski naslov: ksenija.funa@drustvo-bravo.si

Ksenija Funa,

Vodja Podružnice Bravo Obala in Kras


(Skupno 194 obiskov, današnjih obiskov: 1)
Dostopnost