E-novice

Vsem obiskovalcem naših spletnih strani omogočamo dostavo novic Društva Bravo v elektronske nabiralnike takoj, ko jih objavimo na spletnih straneh. V ta namen uporabljamo tehnologijo novičarskih skupin Google Groups.

Če se želite prijaviti, pošljite na naslov drustvo-bravo+subscribe@googlegroups.com e-pošto s tistega e-naslova, na katerega želite prejemati novice. Prejeli boste povratno sporočilo z navodili za dokončanje prijave. Za optimalno sodelovanje v novičarskem sistemu Google Groups priporočamo, da uporabite Googlov račun.

Od trenutka potrditve naprej boste prejemali novice društva. Če se od novic želite odjaviti, s ciljnega elektronskega naslova pošljite (prazno) sporočilo na drustvo-bravo-unsubscribe@googlegroups.com. Navodila za odjavo so navedena na koncu vsakega sporočila iz društva.

Za vsa vprašanja in nasvete smo na voljo na e-naslovu administrator@drustvo-bravo.si